Skip to main content

Servis plošin

Hlavním úkolem pracovníků servisního střediska je zajištění komplexního záručního a pozáručního servisu na stroje zakoupené u firmy INREKA PLOŠINY, ale i ostatních výrobců.

01

Servis plošin

Hlavním úkolem pracovníků servisního střediska je zajištění komplexního záručního a pozáručního servisu na stroje zakoupené u firmy INREKA PLOŠINY.
Běžný servis provádíme u zákazníka, větší opravy a opravy po haváriích jsou prováděny na naší provozovně v Rudicích. S pravidelným servisem provádíme i mechanické a elektro revize pracovních plošin včetně školení obsluhy.
Naši servisní pracovníci řeší každý servisní případ do 24 hodin.

02

Montáž hydraulických navijáků

Jako doplňkovou činnost nabízíme montáže hydraulických navijáků.

03

Repasování plošin

Servisní středisko taktéž nabízí generální opravy, repase a následné revize veškerého vyhrazeného zvedacího zařízení. Při repasi je kompletně rozebrána celá nástavba pracovní plošiny. Konstrukce plošiny je opískována a opatřena novou povrchovou úpravou, je provedeno nové hydraulické vedení a vyměněna elektroinstalace. Může být provedena i přestavba na nový podvozek.

04

Prodej náhradních dílů a doplňková činnost

Naše firma také nabízí prodej náhradních dílů na plošiny INREKA. Drtivou většinu náhradních dílů máme skladem a odesíláme IHNED.

  • Servis plošin

  • Montáž hydraulických navijáků

  • Repasování plošin

  • Prodej náhradních dílů a doplňková činnost