INREKA PLOŠINY- Tradiční český výrobce pracovních plošin

Výrobní portfolio pracovních plošin

Kloubové pracovní plošiny

Pracovní plošiny tohoto typu umožňují pohyb od země do maximálních výšek od 10,5m do 16,5m a bočních dosahů od 4,5m do 7,9m s minimálními požadavky na stabilizaci a minimálními přepravními rozměry.

Teleskopické pracovní plošiny

Umožňují pohyb od země do maximálních výšek od 12,5m do 20,5m a bočních dosahů 7,5m až 9,5m s minimálními požadavky na stabilizaci a minimálními přepravními rozměry. Kloubové i teleskopické pracovní plošiny jsou vybaveny kovovou nebo sklolaminátovou pracovní klecí,obojí s možností natáčení, případně mohou být v provedení s dvojnásobnou izolací pro práci pod napětím do AC 1000V/50Hz. Tyto výrobky velmi dobře splňují požadavky uživatelů z České republiky i ze zahraničí pro svoji jednoduchost a spolehlivost.

Kloubově teleskopické pracovní plošiny

Maximální pracovní výška je u těchto plošin 28 m a boční dosah 15 m při zatížení pracovní klece 350 kg v celém rozsahu pracovních pohybů.

Sloupové pracovní plošiny

Sloupové pracovní plošiny jsou teleskopického provedení s čtyřdílným ramenem.Pracovní dosahy jsou u sloupových plošin 8m,10m a 12m. Sloupové plošiny se vyznačují vysokou užitnou hodnotou,malou váhou a minimálními transportními rozměry.

Nůžkové pracovní plošiny

Pracovní výšky jsou od 2m do 10m.Nůžkové plošiny mají široké uplatnění ve všech oborech,kde je třeba bezpečně pracovat ve výškách.